Vestavěné skříně na míru

Vestaněné skříně a šatní skříně na míru přizpůsobené specifickým a atypickým prostorům Vašeho domu či bytu, to jsou promyšleně řešené úložné prostory, které bez problému uskladní jak Vaše prádlo, oblečení, obuv a lůžkoviny, tak i celou řadu nejrůznějších maličkostí. Jsme specialisté na tvorbu úložných prostor. Nabízíme kvalitu zpracovaného materiálu, zkušenost s kapacitou úložných prostor a v neposlední řadě ochotu navrhnout netradiční řešení pro atypicky řešené prostory. Vestavěné skříně vyrobené na míru jsou velmi elegantní a praktickou součástí interiéru, které Vám oproti klasickým skříním ušetří spoustu obytné plochy Vašeho bytu či domu a jednou provždy vyřeší problémy s uložením všech Vašich věcí. Pro výrobu našich vestavěných skříní používáme celou řadu kvalitních materiálů a jsme připraveni realizovat konkretní objednávky zcela podle přání našich zákazníků.

Používaný materiál pro vestavěné skříně je různorodý a dle jeho výběru se následně odvíjí také cenová nabídka. V Truhlářství Raška pro výrobu vestavěných skříní používáme:

 • Dřevo, sklo, lamino a vysokotlaké lamináty
 • Pevná lakovaná dvířka
 • Dřevo: masiv i dýha
 • Výplně do dveří šatních skříní – zrcadlo, sklo, mléčné sklo

Naše vestavěné skříně mají všechny druhy dveří: posuvné dveře, dveře otvírající se na pantech, sklápěcí dveře. K posuvným dveřím nabízíme jak klasické hliníkové rámečky, tak elegantní skryté posuvy. 

Vestavěné skříně nejsou jedinou variantou jak uložit Vaše osobní věci. Navrhujeme a vyrábíme také předsíňový nábytek věšáky, komody, koše, přihrádky, botníky a šatní skříně a mnoho dalších kusů nábytku, které slouží pro uskladnění kabátu, deštníků, obuvi apod.

Výhody vestaněné skříně a šatny z Truhlářství Raška

 1. Výroba skříně přesně na míru. S našimi zákazníky konzultujeme a radíme se k vaší maximální spokojenosti
 2. Dlouholeté zkušenosti při výrobě a montáži vestavěných skříní
 3. Kvalitní materiál, spojovací dílce a komponenty
 4. Prezentace a nabídka všech dostupných dekórů a sortimentů na trhu
 5. Budete mít doma jedinečný a originální skříně, které Vám budou příbuzní jen obdivovat
 6. Nabídka celé řady doplňků: klasické i sklopné šatní tyče, koše na prádlo, skříně a věšáky na pověšení kalhot, pojezdové šuplíky, speciálně upravené přihrádky pro kravaty - tzn. kravatníky, systémy na ukládání vysavačů, držáky a šuplíky na obuv, výsuvné tyče, výsuvné držáky a police, výsuvy na kabáty a mnoho dalších specifických kusů nábytků dle Vašeho přání
 7. Kompletní servis - Vaší jedinou starostí je nám sdělit Váše představy. O vše ostatní se postaráme. Rozebereme a odvezeme Vaší starou vestavěnou skříň, přivezeme a nainstalujeme nový kus nábytku.
 8. Montáž vestavěné skříně trvá obvykle jeden pracovní den. Nezdržíme Vás
 9. Záruka na veškeré vyrobené produkty je vždy 24 měsíců

Ceník vestavěné skříně

Výroba vestavěných skříní  je pokaždé práce na vysoce originálním a jedinečném kusu nábytku závislém na přání zákazníka a rozměru místnosti. To stejné platí i pro ostatní kusy nábytku. Každý jednotlivý díl proto bude vypadat přesně podle Vašeho zadání. Jsme připraveni každému zákazníkovi přinést nábytek odražející jeho přání. Nemáme tedy nic skladem a cena se odvíjí od výběru materiálů, spojovacích dílů, komponentů a konkrétní náročnosti realizace. Veškeré truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro vyráběný nábytek si zákazník může vybrat z několika možností. Vždy ochotně poradíme o vlastnostech jednotlivých materiálů a jejich specifikách. Jednotlivé díly a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů výrobců všech cenových kategorií. Základní cenovou nabídku Vám vždy vypracujeme zcela zdarma. Stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle +420 606 431 866 nebo emailem truhlarstvi.raska@seznam.cz