Kuchyně na míru

Základem každé fungující domácnosti je bezpochyby kuchyňská linka. Kuchyň je království chutí a požitků, které bývá mnohdy ústředním bodem celé domácnosti. Kuchyňský prostor by Vám proto měl nabízet dostatek místa a zázemí pro přípravu kulinářských dobrot, ale stejně tak pro přípravu obyčejného čaje. Truhlářství Raška již dlouhá léta vyrábí kvalitní moderní kuchyně, které budou odpovídat současným trendům a především Vašim osobním představám, prostorovým a finančním možnostem. Neustále se inspirujeme novými trendy, používáme nové i tradiční materiály a ochotně vyrobíme kuchyň, která bude odpovídat Vašim požadavkům. Truhlařství Raška Vám díky svým dlouholetým zkušenostem vytvoří a dodá prvotřídní a precisně zpracované kuchyňské linkyZákladem Vaší kuchyňské linky je myšlenka, vize a potřeba, kterou Vám prostřednictvím našich zkušeností pomůžeme naplánovat a dokonale zrealizovat. Současně nabízíme celou řadu materiálů od klasických dřevěných desek po moderní foliované desky a laminátové segmenty. V truhlářství Raška pro výrobu kuchyňských linek a doplňků používáme:

 • Lamino, vysokotlaké lamináty
 • MDF desky
 • OSB desky
 • Dřevo: masiv a dýha
 • Foliovaná dvířka
 • Lakovaná dvířka – vysoký lesk, mat a polomat
 • Kvalitní kování od nejlepších dodavatelů
 • Rozmanité doplňky: závěsné systémy, police atd.

Výhody kuchyně na míru

Stále nejste rozhdnutí? Pro objednání realizace kuchyňské linky v Truhlářství Raška Vám určitě pomůžou níže uvedené důvody společně s fotografiemi, které můžete také najít v sekci fotogalerie. 

 1. Výroba kuchyně přesně na míru. Vše vyměříme, dodáme kompletní návrhy a konzultujeme rozhodnutí se zákazníkem
 2. Dlouholeté zkušenosti při výrobě kuchyní
 3. Realizace Vaší vysněné kuchyňské linky v přesně daném časovém plánu
 4. Prezentace a nabídka všech dostupných dekórů a sortimentů na trhu
 5. Budete mít doma jedinečnou a originální kuchyňskou linku, kde Vás bude těšit vařit
 6. Vysoce kvalitní materiál a komponenty, které Vám vydrží při běžném denodenním používání, při vaření, umývání nádobí atd. Garantujeme vysokou kvalitu a životnost našich produktů
 7. Výběr ze široké škály komponentů, které Vám usnadní manipulaci s kuchyňskými potřebami a pohyb při práci v kuchyni. Zvýší prostornost, praktičnost a útulnost Vaší kuchyně.
 8. Komplexní servis - Vaší jedinou starostí je nám sdělit Vaše představy. O vše ostatní se postaráme. Rozebereme a odvezeme Vaší starou kuchyňskou linku, přivezeme novou, provedeme rychlou a precisní instalaci a úpravy dle požadavků. 
 9. Veškerý nábytek vyniká kvalitou zpracování i ošetření kvalitními nátěry pro jeho dlouholetou životnost
 10. Záruka na námi vyrobené kuchyňské linky a doplňky je vždy 24 měsíců

Ceník kuchyňské linky

Kuchyňská linka  je pro každého zákazníka jednou z nejdůležitějších částí jeho bytu, domu či chaty. Výroba kuchyňských linek a doplňků to je pokaždé práce na vysoce originálním a jedinečném kusu nábytku zavislém na přání zákazníka a rozměru kuchyně. Každý jednotlivý díl proto bude vypadat přesně podle Vašeho zadání. Jsme připraveni každému zákazníkovi přinést nábytek odražející jeho přání. Nemáme tudíž nic skladem a cena se odvíjí od výběru materiálů, spojovacích dílů, komponentů a konkretní náročnosti realizace. Veškeré truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro vyráběný nábytek si zákazník může vybrat z mnoha možností. Díly a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů výrobců všech cenových kategorii. Základní cenovou nabídku Vám vždy vypracujeme zdarma. Stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle +420 606 431 866 nebo emailem truhlarstvi.raska@seznam.cz