Prodej design výrobků pro Váš domov.

Na této stránce si můžete vybrat již z hotových designových výrobků, které se vyznačují především svou kvalitou. Jedná se o spojení dvou tradičních řemesel.

Truhlářství, kdy veškerý materiál je z kvalitního, masivního a tvrdého dřeva. Dřevo je několik let uschováno a vysušeno. Dřevu je ponechán přírodní vzhled a ošetřen je kvalitním olejem.

Zámečnictví, kovářství - spodní nohy výrobků jsou zpracovány ručně, všechny spoje velmi pevně svařeny a vybroušeny. 

Tyto výrobky spojují dřevo a železo a dávájí výrobků příjemný a dokonalý pohled na spojení těchto dvou rozdílných materiálů. Díky tomu budete mít doma nádherné doplňky, které Vám budou dělat radost už  na pohled.

K jednotlivému výrobku je cena, která je orientační a po osobní domluvě zvoleného materiálu se bude měnit. Cena je bez dopravy.

Odkladací spolek se židličkou

Kovaná spodní část je z plného materiálu, vyrobeno kovářem ručně ve výhni. Plný materiál dodává stojanu i stolku stabilitu a pevnost. Povrchová úprava je nástřik černou kovářskou barvou. Dřevěná část je z dubového masivu slepen do spároven, vykartáčovaný povrch a ošetřený vysoce kvalitním olejem. Tento design stolek je velmi praktivký a úsporný na místo. 

Konferenční stolek k sedací soupravě

Kovaná spodní část je z ocelového jeklového materiálu, vyrobeno ručně zámečníkem, spoje sjou vybroušené. Vzhled spodní části lze přizpůsobit dle přání. Povrchová úprava je nástřik černou kovářskou barvou. Dřevěná část je z dubového masivu slepen do spároven, vykartáčovaný povrch a ošetřený vysoce kvalitním olejem. Rozměr konferenčního stolu je 1600x900mm, síla dřeva je 40mm.

 Cena za konferenční stůl je 10 950 Kč včetně podnože.

Masivní dubová lavice pro venkovní využití

Masivní dubová lavice o délce 1500mm a výšce 900mm, bez povrchové úpravy, kterou je po domluvě možné dolakovat. Lakování není v ceně. Lavice je robustní. nejedná se o seriovou zakázku, ale o výrobek na míru z kvalitního dřeva se silnými spoji.

Cena za lavici bez povrchové úpravy je 7 500 Kč.

Sekce výrobky se připravují, stránka bude v nejbližší době dokončená. Děkujeme

Klikněte zde pro úpravu textu.