Výroba schodišť a dveří

Schodiště

Schodiště dnes plní nejen propojovací funkci mezi patry domu, ale patří i k výrazným estetickým prvkům interiéru Vašeho domu, chaty a chalupy. My v Truhlářství Raška schodiště vyrábíme z masivního kvalitního dřeva, především dubu, buku, borovice a ostatních dřevin dle přání zákazníka. Truhlářství Raška vyrábí již od počátku své činnosti schodiště v různých provedení jako samonosná schodiště, dřevěný obklad betonových schodišť a obklad kovových konstrukcí.  V naší práci se snoubí dlouholetá tradice, technologická zkušenost a manuální zručnost. Přírodní masivní dřevo je chráněno kvalitními povrchovými úpravami, které dřevo pokryje vrstvou odolnou vůči mechanickému poškození. Jedná se například o transparentní lak zátěžový polyuretanový nebo vodou ředitelný lak, dále pak je možné schodiště barevně upravit mořením. Více ukázek naší práce naleznete v sekci fotogalerie/schodiště.

Zábradlí na schodiště

K schodišti patří také zábradlí. Dle přání zákazníka vyrábíme schodiště včetně soustruženého zábradlí z masivu, v možné kombinaci s nerezovými prvky. S námi získáte pevné schodiště i zábradlí, které Vám bude sloužit po generace a vždy Vás potěší svým elegantním řešením.

Dveře

V naší nabídce služeb najdete převážně dveře z masivu. Vaše nové dveře opatříme kvalitní povrchovou úpravou a vybrat si můžete z široké nabídky klik a klasického či bezpečnostního kování. Naší specialitou jsou interiérové posuvné dveře a venkovní vstupní dveře, ale vyrobíme na přání i dveře skládací.

Obložkové zárubně 

Vyrábíme dveře na míru včetně obložkových zárubní, které přizpůsobíme každé tloušťce zdi. Obložkové zárubně jsou elegantním doplňkem jak dveří, tak celého Vašeho interiéru a k tomu skvělé plní svou estetickou funkci.

Posuvné dveře

Nedovolují-li Vám prostory Vašeho interiéru plně otevírat dveře, jsou pro Vás řešením dveře posuvné, které se převážně usazují do posuvných pouzder, jež jsou elegantně skryty za lištou nebo zdí. Vše provádíme maximálně citlivě k Vámi vybraným prostorům, instalace je rychlá a čistá. Naše dveře Vám budou sloužit do konce života.

Výhody schodišť a dveří z Truhlářství Raška

  1. Výroba každého kusu na míru podle Vaší představy
  2. Dlouholeté zkušenosti při výrobě a montáži veškerého nábytku
  3. Kvalitní materiál, spojovací dílce a komponenty
  4. Prezentace a nabídka všech dostupných dekórů a sortimentů na trhu
  5. Budete mít doma jedinečný a originální nábytek, který Vám bude Vaše návštěva jen obdivovat
  6. Komplexní servis - Vaší jedinou starostí je nám sdělit Vaše představy. O vše ostatní se postaráme. Demontujeme Vaše staré dveře či schodiště, přivezeme nový nábytek, provedeme rychlou instalaci
  7. Veškerý nábytek je ošetřen kvalitním nátěrem pro dlouholetou životnost
  8. Na veškeré vyrobené produkty poskytujeme záruku 24 měsíců

Ceník výroby schodišť a dveří

Schodiště, zábradlí, vchodové, interierové posuvné dveře, zárubně: to  je pokaždé originální a jedinečný kus závislý na přání zákazníka. Každý jednotlivý díl proto bude vypadat přesně podle vašeho zadání. Jsme připraveni každému zákazníkovi přinést nábytek odrážející jeho přání. Nemáme tudíž nic skladem a cena se odvíjí od výběru materiálů, spojovacích dílů, komponentů a konkrétní náročnosti realizace. Veškeré truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro vyráběný nábytek si zákazník může vybrat z několika možností. Vždy poradíme o vlastnostech jednotlivých materiálů a jejich specifikách. Materiály a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů výrobců všech cenových kategorií. Základní cenovou nabídku vám vypracujeme zcela zdarma. Stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle +420 606 431 866 nebo emailem truhlarstvi.raska@seznam.cz