Ložnice na míru 

V ložnici stráví každý z nás přibližně třetinu svého dne, proto je důležité zvolit příjemný a kvalitní nábytek. Ložnice na míru Vám vytvoří pohodlnou, útulnou a praktickou místnost s dostatečnými úložnými prostory. Naším cílem je důraz na spokojeného zákazníka a v Truhlářství Raška víme, že dobře odpočatý a vyspaný zákazník je vždy spokojenější. Stále častěji je v současnosti potřeba nábytek přizpůsobit netypicky zvoleným prostorům a místnostem. My se atypických tvarů nebojíme, naopak originální kusy jsou otiskem naší zručnosti a výzvou k zajímavé práci. Pro ložnice vyrobíme cokoliv, co si budete přát. Masivní postele různých rozměrů a tvarů, vestavěné skříně, šatní skříně, noční stolky, police, věšáky, komody, knihovny apod. Největší pozornost si samozřejmě zaslouží postel. Truhlářství Raška vyrábí především dřevěné postele z masivu.  Využíváme toho nejkvalitnějšího materiálu, který je dostatečně pevný a pružný, aby vydržel i dlouholeté používání. Zároveň docílíme kromě dlouholeté životnosti i krásného přírodního vzhledu a Vaší ložnici provoní vůně dřeva. Stejný materiál samozřejmě používáme i pro výrobu vestavěných skříní, nočních stolků, komod, policí, věšáků a šatních skříní, ale nebráníme se ani výrobě z lamino-třískových desek a dalších druhů materiálů. Prostě splníme vše, co si budete do své ložnice přát.

Optimální rozměry:

 • jednolůžko 90*200 cm, (případně 140*200 cm)
 • dvojlůžko 180*200 cm, (případně 200*200 cm)
 • výška postele 40 – 50 cm

Výhody postele z masivu nebo lamina na míru:

 1. Výroba postele na míru. Žádný požadavek pro nás není překážkou
 2. Dlouholeté zkušenosti při výrobě postele jak z masivu, tak i lamina
 3. Realizace Vaší pohodlné a kvalitní postele v domluveném termínu
 4. Prezentace a nabídka všech dostupných dekórů a sortimentů na trhu 
 5. Vysoce kvalitní materiál a železné komponenty, které Vám zaručí dlouholetou kvalitu pevnosti
 6. Žádné vrzání komponentů postele, nekvalitních spojů nebo roštů. Rámy našich postelí jsou nehlučné a masivní. Precisní zpracování povrchu, u kterého se nemusíte bát snadného poškrábání - dopřejte si spokojené spaní. 
 7. Kompletní servis - Vaší jedinou starostí je nám sdělit Váše představy. O vše ostatní se postaráme. Demontujeme Vaší starou postel, přivezeme nový nábytek, provedeme instalaci.
 8. Veškerý nábytek je ošetřen kvalitním nátěrem pro dlouholetou životnost
 9. Na veškeré vyrobené produkty poskytujeme záruku 24 měsíců

Postele z masivu

Ceník ložnice

Postel na míru  je pokaždé originální a jedinečný kus závislý na přání zákazníka. Každý jednotlivý díl nábytku, proto bude vypadat podle Vašeho zadání. Nemáme tudíž nic skladem a cena se odvíjí od výběru materiálů, spojovacích dílů, komponentů a konkretní náročnosti realizace. Veškeré truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro vyráběný nábytek si zákazník může vybrat z několika možností. Vždy ochotně poradíme o vlastnostech jednotlivých materiálů a jejich specifikách. Díly a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů výrobců všech cenových kategorií. Základní cenovou nabídku Vám vždy vypracujeme zdarma. Stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle +420 606 431 866 nebo emailem truhlarstvi.raska@seznam.cz