Prodej design výrobků pro Váš domov.

Na této stránce si můžete vybrat již z hotových designových výrobků, které se vyznačují především svou kvalitou. Jedná se o spojení dvou tradičních řemesel.

Truhlářství, kdy veškerý materiál je z kvalitního, masivního a tvrdého dřeva. Dřevo je několik let uschováno a vysušeno. Dřevu je ponechán přírodní vzhled a ošetřen je kvalitním olejem.

Zámečnictví, kovářství - spodní nohy výrobků jsou zpracovány ručně, všechny spoje velmi pevně svařeny a vybroušeny. 

Tyto výrobky spojují dřevo a železo a dávájí výrobků příjemný a dokonalý pohled na spojení těchto dvou rozdílných materiálů. Díky tomu budete mít doma nádherné doplňky, které Vám budou dělat radost už  na pohled.

K jednotlivému výrobku je cena, která je orientační a po osobní domluvě zvoleného materiálu se bude měnit. Cena je bez dopravy.

Odkladací spolek se židličkou

Kovaná spodní část je z plného materiálu, vyrobeno kovářem ručně ve výhni. Plný materiál dodává stojanu i stolku stabilitu a pevnost. Povrchová úprava je nástřik černou kovářskou barvou. Dřevěná část je z dubového masivu slepen do spároven, vykartáčovaný povrch a ošetřený vysoce kvalitním olejem. Tento design stolek je velmi praktivký a úsporný na místo. 

Konferenční stolek k sedací soupravě

Kovaná spodní část je z ocelového jeklového materiálu, vyrobeno ručně zámečníkem, spoje sjou vybroušené. Vzhled spodní části lze přizpůsobit dle přání. Povrchová úprava je nástřik černou kovářskou barvou. Dřevěná část je z dubového masivu slepen do spároven, vykartáčovaný povrch a ošetřený vysoce kvalitním olejem. 

Sekce výrobky se připravují, stránka bude v nejbližší době dokončená. Děkujeme

Klikněte zde pro úpravu textu.